Hizmetlerimiz

Düğün fotoğrafçılığımızın ifadesi, kaliteli, modern ve yaratıcı görüntüler isteyen yeni evlilere yöneliktir. Fotoğrafçılığımızın odağı, genellikle sitede bir portre dizisi içeren düğün röportajıdır. Sabahtan akşama, hazırlıklardan düğün kutlamalarının son etkinliğine kadar birçok gelin çiftine eşlik ediyoruz, çünkü bütün düğün günü unutulmaz anlarla dolu! Elbette, büyük gününüzde bir saatten başlayarak daha kısa bir süre boyunca size eşlik edebilirsek mutlu oluruz. Düğün fotoğrafçılığımızın bir başka favori konusu ise bizimle röportajdan bağımsız olarak rezervasyon yaptırabileceğiniz güzel tasarlanmış çift çekimler.

yildiz-medienproduktion_hochzeitsfotoalbum
Özellikle daha büyük düğünler için veya düğün misafirlerine bir vurgu olarak, konukların kendilerini sahneye koyabilecekleri ve uzaktan tetikleyerek ateş edebilecekleri bir fotoğraf kutusu öneriyoruz. Düğününüzün özellikle somut bir hatırlatıcısı, resimlerdeki büyük gününüzü anlatan ayrı ayrı tasarlanmış özel bir düğün kitabıdır. İsteklerinize göre sizin için yaptığımız çeşitli tasarımlar var. İsterseniz, düğün fotoğraflarınızı düğün konuklarınız ve arkadaşlarınızla paylaşmanızı kolaylaştıran şifre korumalı bir çevrimiçi galeri elde edersiniz.

Tabii ki, tüm kişisel fikir ve isteklerinizi dikkate alıyoruz. Bu nedenle, size detaylı bir danışmanlık hizmeti sunuyoruz ve size özel bir teklif sunuyoruz. Sorgunuz için sabırsızlanıyoruz!

Düğün portresi

Fotoğrafladığımız çoğu yeni evlinin kamera deneyimi yok. yildiz-medienproduktion_hochzeitsportrait Ancak düğün portrelerimizi çekerken bunu farketmeyeceksiniz. Pozlanmış veya doğal pozlar olsun – düğün fotoğraflarınızın keyfini çıkarmanızı ve kendinizi tanımanızı istiyoruz.
Düğün fotoğrafçıları olarak düğün portresini asla şansa bırakmadık. Tabii ki, güzel ve her şeyden önce kendiliğinden düğün portreleri röportaj sırasında da yaratılır. Ancak çoğu zaman düğün gününde portre fotoğrafçılığı için fazladan zaman ayırmayı planlıyoruz.
Bu aşamada, size yön vererek en estetik kareleri yakalamayı sağlıyoruz. Size birçok fikir getirip size ipuçları ve talimatlar veriyoruz, ancak aynı zamanda sizin fikirlerinizi de önemsiyoruz. Ve son olarak, çekimlerde o kadar çok eğleneceğiz ki sahne korkusu bile çabucak unutulacak. Özellikle en iyi arka planları ve en güzel ışığı arıyoruz ve rahatlamanıza yardımcı oluyoruz. Gelin ve damadın daima kendini iyi hissetmesi bizim için çok önemlidir.

İddaamız

Bizim için düğün fotoğrafçılığı her şeyden önce sanatsal bir iştir.
Hayalinizdeki düğünü canlı ve yaratıcı bir şekilde yakalamak için her zaman endişeliyiz. yildiz-medienproduktion_hochzeitdetails Düğün günün eşsizdir. Düğünlerde profesyonel bir fotoğrafçı olarak, size karşı büyük bir sorumluluk üstleniriz. Düğün fotoğraflarından çok memnun olmanı istiyoruz. Bu nedenle, kendinizin ve kendi yüksek standartlarımızı ve beklentilerimizi aşmaya tamamen bağlı ve kararlı olmamıza güvenebilirsiniz.

Düğün fotoğrafçısı olarak işimizin önemli bir parçası yaratıcı imaj düzenlemesidir. Bu, renk ruhunun sonraki uyarlamasını ve tasarımını, kontrastları, görüntü ayrıntılarını ve rötuşlamayı içerir. Bu genellikle fotoğrafın kendisinden daha fazla zaman alır, ancak ödün vermeden en iyi sonuçları almanın gerekli olduğunu düşünüyoruz. İşlenen görüntüler (günlük raporlarda genellikle yüzlerce) bir CD / DVD veya USB bellek üzerinde yüksek çözünürlükte elde edersiniz. Size özel bir düğün albümü tasarlamaktan mutluluk duyuyoruz.

Düğün fotoğrafçılığında birçok seçenek ve olasılık olduğu için, ilgilenen her gelin çiftine bağlayıcı olmayan, ayrıntılı danışma oturumları sunuyoruz.